Yıldız Çağrı Atiksoy’dan hem doğum günü, hem baby shower partisi! ‘Ömrümüz bir olsun’

2022’nin ilk aylarında evlilik yolunda ilk adımı atan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, 10 Eylül 2022’de Polonezköy’de düğün yapmış, bir gün de önce evlerinin bahçesinde nikâh masasına oturmuştu. İkili, ailelerinin ve yakın dostlarının katıldığı törenle mutluluğa ‘evet’ demişti.

Güzel oyuncu, geçtiğimiz aylarda ise hakkında çıkan hamilelik haberlerini doğrulamış ve Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla kız bebek beklediğini duyurmuştu.

HEM DOĞUM GÜNÜ, HEM BABY SHOWER

İlk kez anne olmak için gün sayan Yıldız Çağrı Atiksoy, dün 38’inci yaşına girdi. Ünlü isim, doğum günü kutlamasıyla beraber baby shower partisi de düzenledi.

Güzel oyuncunun partisinde çekilen kareler, sosyal medyada paylaşıldı. Baby shower’da pembe elbisesi ve renkli makyajıyla boy gösteren Atiksoy, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

ROMANTİK KUTLAMA

Berk Oktay’dan da eşi Yıldız Çağrı Atiksoy’un doğum gününe özel paylaşım gecikmedi. Baby shower partisinde çekilen bir karelerini paylaşan Oktay, şu mesajı yazdı:

Benim güzel karım… İyi ki doğdun ve ruhlarımız birbirini buldu… Ömrümüz bir olsun.

“MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN”

Ünlü oyuncunun 53 bine yakın beğeni alan gönderisine; “Mutluluğunuz daim olsun”, “Allah bir ömür boyu ayırmasın sizi” ve “Maşallah size” gibi 200’den fazla yorum yapıldı.

Atiksoy da eşinin bu romantik paylaşımına kayıtsız kalamayarak; “En büyük şansımız” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x